Stypendyści - Gimnazjum nr 2 im.W.Korfantego w Żorach

www.2gim.zory.pl 44-240 Żory, ul. Ks.Klimka 7 (32) 434 28 75 szkola@2gim.zory.pl dyr.J.Świerkocki

Herb Żor

Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach

W klimacie zdartych płyt i hipisowskiej nonszalancji...

Czytaj więcej

Wolontariusze G2

Czytaj więcej

Fotografia w plenerze cz. 1

Czytaj więcej

Pokaz rycerski

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Stypendyści

STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA ŻORY 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ilona Drab
Szymon Kiśluk

ROK SZKOLNY 2009/2010

Jakub Wrożyna
Dominika Kowalska
Nina Socha

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Izabela Grabiec
Dominika Kowalska
Anna Siemianowska
Kacper Musioł
Bartosz Słomian
Nina Socha
Paweł Paździor



ROK SZKOLNY 2007/2008

Alicja Winiarska
Katarzyna Czernik
Igor Róg
Robert Piecha
Bartosz Słomian

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

Katarzyna Czernik
Alicja Winiarska
Szymon Słomian
Jarosław Jakubowski
Katarzyna Daniel
Sylwia Ziebura
Radosław Burcek
Robert Sierny

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Hanna Frelich
Karolina Szczurek
Adam Sojka
Piotr Dżaluk
 Marzena Szymik

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Marta Brocka
Anna Śmietana
Patrycja Mandrysz
Mateusz Błażyca
Jakub Elżbieciak

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Marta Brocka
Agnieszka Przywara
Natalia Kamińska
Jacek Dyrda

 

ZDOBYWCY NAGRÓD PREZYDENTA MIASTA ŻORY 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

Katarzyna Krawczyk
Małgorzata Moś
Michał Zawada
Marcin Nowak
Przemysław Witek

Zespół informatyczny G2 w składzie:
Małgorzata Moś
Katarzyna Krawczyk
Ewelina Golińska
Agnieszka Ratajczyk
Michał Zawada
Marcin Nowak
Aleksandra Adamska
Karolina Dydak
Daniel Czech
Jacek Dyrda
Jakub Cębrzyna

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

Joanna Polok
Przemysław Witek
Łukasz Badowski

Zespół informatyczny G2 w składzie:
Małgorzata Moś
Katarzyna Krawczyk
Agnieszka Ratajczyk
Michał Zawada
Łukasz Badowski
Michał Magiera
Jacek Dyrda
Jakub Cębrzyna

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

Joanna Polok
Przemysław Witek
Julian Madej


Zespół informatyczny G2 w składzie:
Michał Zawada
Łukasz Badowski
Adam Koper
Marcin Dyrda
Karol Chudy
Tomasz Łysień

 

STYPENDYŚCI FUNDACJI „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA”

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

Izabela Chudzik
Beata Keller
Aleksandra Winkler
Marta Chrabąszcz


Wszystko o rekrutacji Nabór do klasy siatkarskiej