Klasy mistrzostwa sportowego - Gimnazjum nr 2 im.W.Korfantego w Żorach

www.2gim.zory.pl 44-240 Żory, ul. Ks.Klimka 7 (32) 434 28 75 szkola@2gim.zory.pl dyr.J.Świerkocki

Herb Żor

Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach

W klimacie zdartych płyt i hipisowskiej nonszalancji...

Czytaj więcej

Wolontariusze G2

Czytaj więcej

Fotografia w plenerze cz. 1

Czytaj więcej

Pokaz rycerski

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Klasy mistrzostwa sportowego

Gimnazjum 2 z Oddziałami Sportowymi, MUKS SARI Żory oraz KS Hawajskie Koszule ogłaszają nabór dziewcząt i chłopców klas szóstych szkół podstawowych do nowych klas mistrzostwa sportowego o profilu siatkówka dziewcząt i koszykówka chłopców w roku szkolnym 2015/2016. Ze względu na duże zainteresowanie nauką w klasie sportowej oraz jej specyfikę Rada Pedagogiczna ustala minimalny wymóg przyjęcia do klasy: poprawna ocena ze sprawowania oraz średnia ocen co najmniej 3,5.

MUKS SARI ŻORY to klub siatkarski działający w mieście od pięciu lat. Trenujące w klubie dziewczęta reprezentują miasto Żory startując w rozgrywkach siatkarskich Śl. Z.P.S. (w tym roku awansowały do piątego etapu rozgrywek i walczą o miejsca 1-8). Siatkarki wyjeżdżają na letnie obozy sportowe, a treningi odbywają się w Hali Sportowej w Żorach. Zapraszamy również na Dni Otwarte G-2, które odbędą się w 28 marca 2014 w godz. 15.30-18.30. 27 marca 2015 o godz. 18.00 odbędzie się także zebranie naborowe rodziców i kandydatek do klasy mistrzostwa sportowego G-2.
Wszelkich informacji udziela trener Krzysztof Murach tel. 506057231.

W przypadku rekrutacji chłopców szczegółowych informacji udziela trener Ludwik Maciejewski oraz Grzegorz Marciak - kontakt poprzez sekretariat G-2.


Wszystko o rekrutacji Nabór do klasy siatkarskiej