Działania na kwiecień - Gimnazjum nr 2 im.W.Korfantego w Żorach

www.2gim.zory.pl 44-240 Żory, ul. Ks.Klimka 7 (32) 434 28 75 szkola@2gim.zory.pl dyr.J.Świerkocki

Herb Żor

Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach

W klimacie zdartych płyt i hipisowskiej nonszalancji...

Czytaj więcej

Wolontariusze G2

Czytaj więcej

Fotografia w plenerze cz. 1

Czytaj więcej

Pokaz rycerski

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Działania na kwiecień

Działania i konkursy na kwiecień:
 
 

ANKIETA NA TEMAT NISKIEJ EMISJI
Jeżeli mieszkasz w okolicy Żor, gdzie dymy z kominów wyjątkowo uprzykrzają Ci życie to weź udział w naszej akcji. Ściągnij ankietę, wydrukuj ją w kilku egzemplarzach i przeankietuj swoich sąsiadów. Ankieta jest ANONIMOWA. Wypełnione ankiety należy składać u p. Dźwigońskiej lub u p. Gajos do końca kwietnia.
 

pobierz ankietę


ANKIETA ‘”OGRZEWAM, NIE SPALAM”

Bardzo proszę chętnych uczniów o opracowanie ankiety dotyczącej sposobów ogrzewania domostw przez mieszkańców naszego miasta. Kompletne ankiety lub luźne pytania proszę przesyłać mailem na adres biolgim@gmail.com do dnia 7 kwietnia. Z Waszych prac powstanie jedna zbiorcza ankieta, która posłuży do badań naszych współmieszkańców.
 
KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I RODZICÓW „Niska emisja w moich oczach” .

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Niska emisja w moich oczach”. Technika pracy dowolna, format A2. Prace należy podpisać na odwrocie. Termin składania prac upływa 28 kwietnia. Najlepsze prace zostaną zamieszczone na łamach „Gazety Żorskiej”.

 

KONKURS FILMOWY “NIE DYMIMY”

Zapraszam chętnych uczniów (możliwość pracy w zespołach) do wzięcia udziału w konkursie filmowym o przeciwdziałaniu niskiej emisji “Nie dymimy”. Filmy należy składać na pendrivach lub płytach CD do dnia 28 kwietnia u p. Gajos


Wszystko o rekrutacji Nabór do klasy siatkarskiej