Członkowie KMD - Gimnazjum nr 2 im.W.Korfantego w Żorach

www.2gim.zory.pl 44-240 Żory, ul. Ks.Klimka 7 (32) 434 28 75 szkola@2gim.zory.pl dyr.J.Świerkocki

Herb Żor

Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach

W klimacie zdartych płyt i hipisowskiej nonszalancji...

Czytaj więcej

Wolontariusze G2

Czytaj więcej

Fotografia w plenerze cz. 1

Czytaj więcej

Pokaz rycerski

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Członkowie KMD

 

 

 

 

 

 

Nikola Nazywam się Nikol’a słodka ze mnie cola (IIa). Mam 14 lat. Bardzo lubię grać w teatrze i również pisać. Moim hobby są zwierzęta. Kocham je! Czasami gram w baseball. Lubię jeździć konno, to mnie odstresowywuje. Raczej jestem osobą nieśmiałą. Nie lubię osób fałszywych.
Mateusz Nazywam się Mateusz-Informatyczny Geniusz (Ib). Interesuję się informatyką. Ogólnie lubię zajmować się innymi językami. Z informatyki zajmuję sie grafiką, muzyką, tworzeniem komputera (składanie).
Andzia Mam na imię Andzia-Pandzia. Chodzę do klasy 2a. Lubię czytać książki, słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi.
Piotr Mam na imię Piotr niezły ze mnie łotr , jestem z 2a, mam 14 lat i interesuję się kulturą Japonii . Uwielbiam zwierzęta i kocham leniuchować . Moimi ulubionymi zajęciami są spotkania ze znajomymi i zabawa z psami.
Wika Jestem Dzika Wika i mam 14 lat. Mieszkam w Żorach wraz z mamą, tatą i siostrą.. Uczęszczam do Gimnazjum nr 2 w Żorach. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski oraz muzyka. Z natury jestem osobą trochę nieśmiałą i szaloną. W wolnych chwilach lubię pływać i spotykać się z przyjaciółmi. Jestem wolontariuszką i uczęszczam do schroniska w Żorach. Uwielbiam zwierzęta dlatego też świetnie dogaduję się z pieskami. Jest to sama przyjemność móc pomóc także innym. Staram się również o to, aby pieski te znalazły kochające rodziny. Razem z moimi przyjaciółkami, kiedy mamy chwilę wolnego czasu robimy sobie sesje fotograficzne w plenerze. Bardzo lubimy razem szaleć. Interesuję się również pisaniem różnych wierszy i opowiadań oraz fotografią. Najczęściej lubię pisać wieczorami, bo wtedy mam największą wenę twórczą. Wracając do fotografii, uwielbiam uwieczniać na zdjęciach przyrodę. Moją inspiracją są kolorowe ogrody, przeróżne kwiaty, zwierzęta, zjawiska atmosferyczne itp.
Kasia Jestem Kaśka i Broy’ę wciąż. Chodzę do drugiej klasy. Moje hobby to gra na flecie poprzecznym i zbieranie saszetek z herbat. Lubię jeździć na rowerze i pływać. Często spędzam czas z przyjaciółmi, bo z nimi jest zawsze świetna zabawa i frajda.
Gaba Jestem Gaba - fajna baba. Interesuję się wieloma rzeczami m.in. dziennikarstwem. Poza tym lubię czytać książki i oglądać filmy. Chodzę do Zorskiego Azylu.
Anita Nazywam się Anita i jestem czikita. Kocham sport, a najbardziej lubię grać w siatkówkę i piłkę nożną. Teatr to moje drugie życie. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi.
Kinga Nazywam się Kinga i znam wikinga, mam 14 lat. W Żorach mieszkam dość długo, ale urodziłam się w Sosnowcu. Uczęszczam do Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego. Moim ulubionym przedmiotem jest j. polski. Mam trudny charakter, przez ludzi jestem postrzegana jako osoba niemiła. Jestem sympatyczna tylko wtedy, gdy mam pewność, że jestem za taką postrzegana. Bardzo lubię czytać, sama staram się czasem napisać coś swojego.
Paweł Nazywam się Paweł (zabrakło rymów!) (kl.Ib) Interesuje się informatyką i ciekawostkami naukowymi. W gazetce pisać będę recenzje gier oraz poradniki informatyczne.
Natka Nazywam się Fotka-Natka mam 15 lat, jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. W gazetce objęłam rolę fotografa. Interesuje się kulturą azjatycką oraz rękodziełem np. robieniem własnoręcznie biżuterii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz na poważnie. Imiona i nazwiska naszych dziennikarzy:

 • Nikol Adamczyk
 • Mateusz Grabiec
 • Angelika Pirzewska
 • Paweł Zmarzły
 • Piotr Grzybek
 • Wiktoria Rusin
 • Kasia Broy
 • Gabrysia Paryż
 • Anita Morońska
 • Kinga Proskura
 • Natalia Angier

Wszystko o rekrutacji Nabór do klasy siatkarskiej